Ben Kimim ?

Enver Demircioğlu Kimdir ?

Enver Demircioğlu, Trabzonlu bir anne-babanın ilk çocuğu olarak 1991’de İstanbul’da doğdu.

İlk ve orta öğrenimini Mareşal Fevzi Çakmak İ.Ö.O da gördü. Lise hayatına Eyüp Anadolu İmam Hatip Lisesinde başlayıp Dil Nihat Özyeğin Anadolu lisesi fen bölümü mezunu olarak bitirdi. Lise hayatından sonra İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı’ndan mezun oldu. İkinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu oldu. Eğitim hayatına yine mezun olduğu Anadolu Üniversitesi Spor Antrenörlüğü bölümünde devam etmekte.

İnşaat ve malzeme tedariği yapan aile şirketinde iş hayatına başladı. 2011’de kobiler için üretim otomasyon yazılımları geliştirmek amacı ile kurulmuş ilk yerli yazılım firmalarından olan Korgün Yazılım firmasında işe başladı. Birçok ürün ve proje gelişim programında bulundu. Okul yıllarında amatör olarak uzun yıllar Halil Rıfat Paşa Spor Kulübünde futbol oynadı.

2019 yılında Korgün Yazılım firmasında eğitim ve destek bölümü müdür yardımcılığına getirildi.

Profesyonel olarak mağaza otomasyon sistemleri, barkod sistemleri, e-dönüşüm hizmetleri, erp danışmalık ve sistem yöneticiliği konularında hizmet vermeye devam etmekte.

Enver Demircioğlu – Sosyal Medya Hesapları

Ayakkabı ve tekstil sektörü başta olmak üzere motorsiklet, market, bisiklet, güzellik salonları, kimya gibi birçok sektörde referansları mevcuttur. Firmanıza en iyi hizmeti verebilmek için yerinde inceleme yapıyoruz.
Fiyat ve ürün bilgisi için 0554-555-98-78 veya enver@enverdemircioglu.com.tr adresine mail atmanız yeterli.
Firma analizi ve uygun erp paket için 0554-555-98-78 veya enver@enverdemircioglu.com.tr adresine mail atmanız yeterlidir. Hızlı bir şekilde dönüş sağlanır.
Tam aradığınız kişi olabilirim. Sizin için en uygun erp sistemini bulup anahtar teslim projeler yapıyoruz.
Sizin için en uygun e-ticaret paketini bulup anahtar teslim proje yapıyoruz.
E-dönüşüm hizmetleri kapsamında firmanızın e-fatura, e-arşiv- e-defter, e-irsaliye geçiş başvuru süreçlerini ve kurulumlarını takip edip sorunsuz şekilde geçişinizi sağlıyoruz.